Forum kuralları

Forumla ve benimle ilgili merak ettiğiniz her şeyi sizi araştırma zahmetinden kurtarıp söyleyeyim.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Bay Λ
Site Admin

Pzr Ara 30, 2018 8:20 am

1) Forumumda, öncelikle diğer üyelere ve sonra da benim şahsıma yapılan aşağılayıcı, alaycı, kaba, nefret dolu, tehditkar, yetişkin içerik, kopya yazılım, şifre kırma, crack gibi yasal olmayan paylaşımlar, reklam ve para kazanmaya yönelik açılan konular, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına insani ahlak kurallarına aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet gibi ayrımcılıkları destekleyen içerikler göndermek yasaktır. Her mesajın IP adresi ve giriş tarihi yedeklenmekte olup gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere kaydedilmektedir. Açtığınız her başlıktan ve cevap verebileceğiniz her konudaki yazılarınızdan sorumlu olduğunu bilip, nezaket kurallarını aşmadan sohbet, tartışma yapılabilmektedir. Yukarıdaki konuları dikkate almayıp, verilen emeğe saygı duymayan kullanıcılar gerekli cezayı alacaklardır.

2) Herkese açık bir platform olduğu için yasak olan konuları yine de açacak olmanıza rağmen, elimden geldiğince bu durumu kontrol altında tutacağım, yine de kaçırmış olabileceğim ihtimaline karşı açılan her mesajın üzerinde 'Bu mesajı bildir' ibaresi olacaktır. Sizlerin de bu konuda bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.

3) Benzer konular açılabileceğinden öncelikle forumun arama kısmında kısa bir arama yapmanızı ve eğer gerekiyorsa yeni konuyu açmanızı rica ediyorum. Aynı zamanda açmak istediğiniz konu ilgili forumda açılmalıdır. Aksi takdirde konu silinebilir.

4) Forumlarda büyük harfle yazı yazmak hakaret kabul edildiği için, büyük harf ile yazı yazmakta yasaktır.

5) Başkalarına ait şahsi bilgileri paylaşmak (aslında söylememe gerek olmasa da) yasaktır.

6) Mustafa Kemal Atatürk'ün, 'Diline sahip çıkmayan ülkeler yok olmaya mahkumdurlar.' sözünü benimsediğim için konu başlıklarında ve mesajlarınızda imla kurallarına dikkat ediniz.

7)Bu forumda bulunarak tüm forum kurallarını kabul etmiş sayılırsınız.
Kilitli