Hayat Hikayem

Forumla ve benimle ilgili merak ettiğiniz her şeyi sizi araştırma zahmetinden kurtarıp söyleyeyim.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Bay Λ
Site Admin

Pzr Ara 30, 2018 8:00 am

Öncelikle herkese merhaba,

Benim hakkımda merak ettiğiniz şeyler mutlak ki olacaktır, ancak baktığınızda merak ettikleriniz size bir şeyler katmayacak. O yüzden kendimle ilgili bilmeniz gerekenleri söyleyeyim.

İsim, yaş ve okul gibi konuları bir kenara bırakalım çünkü bu bilgiler sizin bana yaklaşımınızı olumsuz etkileyecektir. Nereliyim, en çok ne severim gibi şahsi şeyler de ancak gazetecilerin işidir.

Yıllardır psikoloji üzerine iyi bir eğitim alıp, ihtisas yaptım. İnsanlarla sohbet ve gerekiyorsa yardım etmek amacını güttüğüm için bu siteyi kurdum. Birbirimizi tanımamıza gerek yok, merak ettiğiniz her soruyu, her şeyi cevaplayabilirim. Biraz iddialı olmuş olabilir söylediklerim ancak yanlış anlaşılmaların önüne geçebilmek adına söylemeliyim ki ben her şeyi bilen değil her şeyi cevaplayan adamım. Elbette bana inanmayabilirsiniz, sorun değil. Benim işim bana inananlarla. Bu platformda sohbet edebilir, dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Elbette bazı kurallarımız var üyelerimiz arasında. O kurallara da şuradan ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar.

Eyvallah.
Kilitli